Opieka medyczna dla studenta

Dlaczego warto być naszym Pacjentem?

  1. Darmowa opieka lekarska w mieście, w którym studiujesz!
  2. W razie potrzeby skorzystania z pomocy lekarza rodzinnego- nie musisz wracać do swojego miejsca zamieszkania.
  3. Wizyty wyznaczane są na konkretne godziny.
  4. Rejestracja telefoniczna, on-line, osobista lub przez osoby trzecie.
  5. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji- między Uniwersytetem Ekonomicznym (ok. 50 m) a Starym Browarem (ok. 100 m) w Poznaniu.
  6. Oferujemy atrakcyjne RABATY* dla wszystkich studentów, którzy złożą deklarację wyboru naszego lekarza rodzinnego, przygotowaliśmy rabat specjalny 20 % na usługi prywatne (po okazaniu aktualnej legitymacji studenckiej).

 Jak się zapisać do lekarza rodzinnego?

Nie czekaj, aż się rozchorujesz- choroba może Cię zaatakować w najmniej odpowiednim momencie! Zapisz się już dziś! Formalności załatwimy za Ciebie! Wystarczy wypisać i dostarczyć do nas deklarację, która dostępna jest tutaj. Jeśli chcesz, możemy pomóc Ci ją wypełnić na miejscu.

Na co możesz liczyć w naszej Placówce:

 

TWOJE UBEZPIECZENIE

Zgodnie z przepisami, studenci do ukończenia 26 roku życia, mogą być zgłoszeni do ubezpieczenia zdrowotnego rodziców. W tym celu przynajmniej jedno z rodziców powinno zgłosić syna lub córkę do ubezpieczenia jako członka rodziny.
Jeśli rodzice nie są ubezpieczeni- wówczas student powinien zostać zgłoszony do ubezpieczenia przez któregoś ze swoich dziadków, a w sytuacji gdy i oni nie posiadają ubezpieczenia, student wnioskuje na swojej uczelni o zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego.

 

* Regulamin programu rabatowego dostępny tutaj.


Współpracujemy z: