Dermatolog

Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu dermatologicznego.

lek. med. Paweł Bartkiewicz- specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii  z doświadczeniem zdobytym  w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową.

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego  im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii odbył w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (UMP).

Doświadczenie zawodowe zdobywał również w Universitätsklinikum Schleswig-Holstein (UKSH) w Kilonii (Niemcy),  ASST Spedali Civili w Brescii (Włochy), a także na licznych kursach i warsztatach krajowych oraz zagranicznych m.in. w Landeskliniken (SALK) w Salzburgu (Austria), Panum Institute w Kopenhadze (Dania),  Universitätsklinikum Gießen und Marburg (UKGM) w Marburgu (Niemcy).

W latach 2013 - 2018 prowadził  zajęcia dydaktyczne jako asystent – wykładowca akademicki w Klinice Dermatologii UMP.  Obecnie związany jest z Pracownią Autoimmunizacyjnych Dermatoz Pęcherzowych przy Klinice Dermatologii UMP w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz European Academy of Dermatology and Venereology (EADV).

Konsultuje również w języku angielskim i niemieckim.

 

Specjalista dermatolog w  Poznaniu oferuje usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci, takich jak:

  • trądzik zwykły i trądzik różowaty,
  • łuszczyca,
  • łupież i wypadanie włosów,
  • grzybica paznokci i skóry gładkiej,
  • alergiczne choroby skóry,
  • zakażenia bakteryjne i wirusowe,
  • rumieniowe i rumieniowo-złuszczające choroby skóry,
  • naczyniowe choroby skóry,
  • choroby przenoszone drogą płciową.

Sporo chorób dermatologicznych jest schorzeniami nawracającymi lub przewlekłymi, dlatego też istotnym jest, by znaleźć zaufanego i doświadczonego dermatologa.

Nasz dermatolog zajmuje się diagnozą i leczeniem chorób dermatologicznych dzieci oraz dorosłych. Należy pamiętać, że wczesna diagnoza oraz odpowiednie leczenie może pozwolić uniknąć powikłań związanych z danym schorzeniem.


Dermatolog zajmuje się również oceną znamion skóry przy pomocy dermatoskopu.
Badanie dermatoskopowe jest nieinwazyjnym badaniem, które pozwala dermatologowi na ocenę znamion barwnikowych skóry oraz innych zmianom skórnych. W przypadku zmian barwnikowych pozwala dermatologowi na monitorowanie ich lub ewentualne wczesne wykrycie złośliwych transformacji.
Specjalista dermatolog zajmuje się również udzielaniem porad w zakresie pielęgnacji.

Nie czekaj, aż choroba się rozwinie- zarejestruj się już dziś! Zapewniamy szybki termin, wykwalifikowanego dermatologa oraz miłą atmosferę.


Mieścimy się w dogodnej lokalizacji w Centrum Poznania, przy ul. Powstańców Wlkp. 4 - między Uniwersytetem Ekonomicznym (ok. 50 m) a Starym Browarem (ok. 100 m).

Świadczenia wykonywane są komercyjnie.

REJESTRACJA ON-LINE

 


Współpracujemy z: