Ginekolog

 

W celu umówienia się prywatnie do ginekologa lek. Karoliny Andrzejak, należy wybrać nazwisko lekarza z pozycji Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.

***

W celu umówienia się prywatnie do ginekologa lek. Tomasza Kasprzaka, należy wybrać nazwisko lekarza z pozycji Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.

***

W celu umówienia się prywatnie do ginekologa dr n. med. Julii Murlewskiej, należy wybrać nazwisko lekarza z pozycji Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.

Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi przy umawianiu się na wizyty prywatne  do dr Julii Murlewskiej -są to terminy dla Pacjentek pełnoletnich na piętnastominutowe kontrolne wizyty ginekologiczne.
W przypadku badań prenatalnych, wizyt położniczych oraz niestandardowych wizyt ginekologicznych, (np. w przypadku określonych dolegliwości czy problemów zdrowotnych, wymagających poświęcenia większej ilości czasu na badanie),
jak również w kwestii przygotowania czy odbioru zaświadczeń czy recept prosimy nie rezerwować wizyt internetowych.
W takich sytuacjach, jak również w razie zapytań i wątpliwości, co do właściwego umówienia terminu i czasu wizyty kontrolnej bardzo uprzejmie prosimy o indywidualny kontakt telefoniczny z Rejestracją
Dziękujemy serdecznie za zrozumienie!

REJESTRACJA ON-LINE


Współpracujemy z: