Dermatolog

Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu dermatologicznego.

Lek. med. Agnieszka Zawirska - specjalista dermatologii i wenerologii

Lek. med. Katarzyna Zakrzewska - specjalista dermatologii i wenerologii z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society.
Autorka i współautorka prac naukowych z zakresu dermatologii i wenerologii oraz książek o problematyce dotyczącej chorób skóry (min. Dermatologia dla kosmetologów). Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej uczestnicząc w licznych konferencjach ,szkoleniach naukowych oraz kursach.

Specjalista dermatolog w  Poznaniu oferuje usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci, takich jak:

  • trądzik zwykły i trądzik różowaty,
  • łuszczyca,
  • łupież i wypadanie włosów,
  • grzybica paznokci i skóry gładkiej,
  • alergiczne choroby skóry,
  • zakażenia bakteryjne i wirusowe,
  • rumieniowe i rumieniowo-złuszczające choroby skóry,
  • naczyniowe choroby skóry,
  • choroby przenoszone drogą płciową.

Sporo chorób dermatologicznych jest schorzeniami nawracającymi lub przewlekłymi, dlatego też istotnym jest, by znaleźć zaufanego i doświadczonego dermatologa.

Nasz dermatolog zajmuje się diagnozą i leczeniem chorób dermatologicznych dzieci oraz dorosłych. Należy pamiętać, że wczesna diagnoza oraz odpowiednie leczenie może pozwolić uniknąć powikłań związanych z danym schorzeniem.


Dermatolog zajmuje się również oceną znamion skóry przy pomocy dermatoskopu.
Badanie dermatoskopowe jest nieinwazyjnym badaniem, które pozwala dermatologowi na ocenę znamion barwnikowych skóry oraz innych zmianom skórnych. W przypadku zmian barwnikowych pozwala dermatologowi na monitorowanie ich lub ewentualne wczesne wykrycie złośliwych transformacji.
Specjalista dermatolog zajmuje się również udzielaniem porad w zakresie pielęgnacji.

Nie czekaj, aż choroba się rozwinie- zarejestruj się już dziś! Zapewniamy szybki termin, wykwalifikowanego dermatologa oraz miłą atmosferę.


Mieścimy się w dogodnej lokalizacji w Centrum Poznania, przy ul. Powstańców Wlkp. 4 - między Uniwersytetem Ekonomicznym (ok. 50 m) a Starym Browarem (ok. 100 m).

Świadczenia wykonywane są komercyjnie.

 


Współpracujemy z: