Dermatolog

Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu dermatologicznego.

dr n. med. Agnieszka Zawirska - specjalista dermatologii i wenerologii z wieloletnim doświadczeniem w pracy ambulatoryjnej z pacjentami z problemami skóry, włosów i paznokci. Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 1999r roku. Po stażu lekarskim rozpoczęła studia doktoranckie w Klinice Dermatologii w Poznaniu. W tym czasie pracowała również na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Po obronie pracy doktorskiej w 2005 roku była asystentem w Zakładzie Mikologii Lekarskiej i Dermatologii UM w Poznaniu.
Dr Zawirska prowadziła liczne zajęcia dydaktyczne dla studentów pielęgniarstwa, fizjoterapii, położnych oraz kosmetologii UM w Poznaniu. Jest autorką wielu artykułów poglądowych i oryginalnych, opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Podnosiła swoje umiejętności również za granicą, podczas stypendium UM w Klinice Dermatologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Kilonii, a także pracując w 2006 roku w Szpitalu Uniwersyteckim św. Wincenta w Dublinie.
Pasją dr Zawirskiej jest zdrowy tryb życia, odżywianie i naturalne sposoby poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i indywidualnie.
Dr Agnieszka Zawirska cieszy się dobrą opinią wśród Pacjentów <a id="zl-url" class="zl-url" href="https://www.znanylekarz.pl/agnieszka-zawirska/dermatolog/poznan" rel="nofollow" data-zlw-doctor="agnieszka-zawirska" data-zlw-type="certificate" data-zlw-opinion="false" data-zlw-hide-branding="true">Agnieszka Zawirska - ZnanyLekarz.pl</a><script>!function($_x,_s,id){var js,fjs=$_x.getElementsByTagName(_s)[0];if(!$_x.getElementById(id)){js = $_x.createElement(_s);js.id = id;js.src = "//www.docplanner-platform.com/js/widget.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","zl-widget-s");</script>

 

Specjalista dermatolog w  Poznaniu oferuje usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci, takich jak:

  • trądzik zwykły i trądzik różowaty,
  • łuszczyca,
  • łupież i wypadanie włosów,
  • grzybica paznokci i skóry gładkiej,
  • alergiczne choroby skóry,
  • zakażenia bakteryjne i wirusowe,
  • rumieniowe i rumieniowo-złuszczające choroby skóry,
  • naczyniowe choroby skóry,
  • choroby przenoszone drogą płciową.

Sporo chorób dermatologicznych jest schorzeniami nawracającymi lub przewlekłymi, dlatego też istotnym jest, by znaleźć zaufanego i doświadczonego dermatologa.

Nasz dermatolog zajmuje się diagnozą i leczeniem chorób dermatologicznych dzieci oraz dorosłych. Należy pamiętać, że wczesna diagnoza oraz odpowiednie leczenie może pozwolić uniknąć powikłań związanych z danym schorzeniem.


Dermatolog zajmuje się również oceną znamion skóry przy pomocy dermatoskopu.
Badanie dermatoskopowe jest nieinwazyjnym badaniem, które pozwala dermatologowi na ocenę znamion barwnikowych skóry oraz innych zmianom skórnych. W przypadku zmian barwnikowych pozwala dermatologowi na monitorowanie ich lub ewentualne wczesne wykrycie złośliwych transformacji.
Specjalista dermatolog zajmuje się również udzielaniem porad w zakresie pielęgnacji.

Nie czekaj, aż choroba się rozwinie- zarejestruj się już dziś! Zapewniamy szybki termin, wykwalifikowanego dermatologa oraz miłą atmosferę.


Mieścimy się w dogodnej lokalizacji w Centrum Poznania, przy ul. Powstańców Wlkp. 4 - między Uniwersytetem Ekonomicznym (ok. 50 m) a Starym Browarem (ok. 100 m).

Świadczenia wykonywane są komercyjnie.

REJESTRACJA ON-LINE

 


Współpracujemy z: